SUZUKI laboratorija

Ar norite kartu su savo vaiku, o gal anūku išmokti griežti violončele? Visai nesvarbu, kiek jums metų, bet jūs galite kartu mokytis ir vėliau drauge smagiai muzikuoti su šeimos nariais! Ateikite į SUZUKI violončelės laboratoriją „Aš, violončelė ir mano šeima“. Laboratorija vyks Klaipėdos tarptautinės violončelės akademijos (KIVA) metu jau visai netrukus – birželio 28–liepos 6 dienomis.

Japonų pedagogo ir smuikininko Šiniči Suzuki metodas remiasi unikaliu esminiu principu –kiekvienas vaikas gali išmokti, būdamas mylinčioje ir lavinančioje aplinkoje. Suaugusius turėtų motyvuoti Suzuki principas, jog pradėti mokytis muzikos niekada nėra per vėlu!

SUZUKI violončelės laboratorijos „Aš, violončelė ir mano šeima“ tikslas – supažindinti šeimas su violončele, skatinti suaugusius mokytis kartu su vaikais, plėtoti šeimos kultūrines vertybes, kurti meile, menu, jautrumu ir tarpusavio bendravimu pagrįstą aplinką šeimoje bei visuomenėje.

Laboratorijos užsiėmimus vaikams (nuo 5 metų amžiaus) ir jų tėveliams ves Valdas Povilaitis – violončelės mokytojas-ekspertas, Lietuvos Suzuki asociacijos prezidentas. Jie vyks Klaipėdos koncertų salės Konferencijų salėje, o baigiamasis renginys – Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro meno kieme /Bažnyčių g. 4/. Savaitės trukmės laboratorijos užsiėmimų kaina – 36 Eur. Laboratorijos dalyviai turės galimybę nemokamai dalyvauti kituose KIVA renginiuose!

Pasitark su šeimos nariais ir registruokis!

Dalyvių skaičius ribotas /tik 12 šeimų/. Platesnę informaciją apie SUZUKI violončelės laboratoriją suteiksime bei Jūsų šeimą užregistruosime tel.+ 370 620 64151. Registracija vykdoma iki birželio 25 d.

Nuotraukų galerija: