Organizatorius

Projekto iniciatorius

Klaipėdos m. savivaldybės koncertinė įstaiga Klaipėdos koncertų salė

Klaipėdos koncertų salė – tai profesionalaus scenos meno koncertinė įstaiga Vakarų Lietuvoje, kurią 2005-aisiais įsteigė Klaipėdos miesto savivaldybės taryba. Kasmet Koncertų salės erdvėse surengiama daugiau kaip 380 renginių. Puikios akustikos ir techninių galimybių koncertinė salė tenkina net reikliausius muzikos atlikėjus. Vasarą koncertams atsiveria ir parko estrada.

Koncertų salė svetinga visiems – ir pasaulyje pripažintiems, ir jauniesiems muzikams. Įstaigos kolektyvas ištikimas savo misijai: organizuoja miesto, šalies ir užsienio profesionalių atlikėjų bei meno kolektyvų koncertinių programų pristatymą, puoselėja miesto muzikinę kultūrą, rengia akademinės ir šiuolaikinės muzikos festivalius, edukacinius projektus, kurie augina jaunąją muzikų bei klausytojų kartą.

Klaipėdos koncertų salei priklauso trys profesionalūs meno kolektyvai – Klaipėdos kamerinis orkestras, mišrus choras „Aukuras“, varinių pučiamųjų kvintetas. Koncertinė įstaiga administruoja ir unikalų uostamiesčio instrumentą – Klaipėdos karilioną.

Klaipėdos koncertų salė – keturių muzikos festivalių iniciatorė ir organizatorė: „Klaipėdos muzikos pavasaris“, Klaipėdos kariliono festivalis, „Permainų muzika“ ir „Salve Musica“.  2017 m.  KKS rengiamų festivalių sarašą papildė Klaipėdos tarptautinis violončelės festivalis ir konkursas.  Visi festivaliai pasižymi savita stilistika ir skambesiu ir turi kasmet vis gausėjantį klausytojų ratą.  

www.koncertusale.lt