Violončelės Goblinas sugrįžo

Gegužės 3
2 val.
6 €

Renginio laikas: 21.30 val.
Renginio vieta: Klubas „Raketa“ (Bangų g. 5A)

Rushad Eggleston (violončelė, JAV)Lakios vaizduotės klajoklis, pašėlęs „violončelės goblinas“, mistinės Sneth galaktikos ambasadorius džiugins savo melodijomis ir dainomis, kurias lydės mitinės kalbos bei šelmiškos violončelės vibracijos!

Daugelis jį myli, nors kai kas ir nekenčia. Grammy nominantas, modernios violončelės virtuozas Rushad Eggleston yra revoliucinis muzikantas, kompozitorius, poetasfilosofas ir komikas. Turėdamas klasikinį muzikinį išsilavinimą atlikėjas lengvai nardo džiazo ir bluegrass stiliuose.

Scenoje jis vilki ryškių spalvų aprėdus su elfo kepure. Tačiau už skandalingų keistenybių slypi neabejotinas talentas. R. Eggleston pasirodymai scenoje įspūdingi muzikiniai spektakliai, kuriuose artistas pasakoja neįtikėtinas istorijas, lydimas įvairiausių violončelės garsų ir „laukinio džiazo“ vokalo. Jo dainos yra pilnos keistų personažų bei užverstos nesuvokiamais naujadarais, o veiksmas dažnai vyksta įsivaizduojamame pasaulyje, kurį jis žaismingai vadina Sneth šalimi.

Pastaruoju metu jis daugiausia dėmesio skiria solo pasirodymams. Jo naujasis paties išleistas albumas „The Rushad Eggleston Show“ yra sudarytas iš 27 garso takelių, kuriuose persipina dainos, pasakojimai, o kartais ir eilėraščiai.