Ateities violončelė

Gegužės 4
1 val.
6 €

Renginio laikas: 21.30 val.
Renginio vieta: Klubas „Raketa“ (Bangų g. 5A)

Justas Kulikauskas (violončelė, elektronika)

Programa: Rihanna, Kanye West, Paul McCartney, Skrillex & Diplo, Justin Bieber, Martin Garrix - In The Name Of Love,  Seinabo Sey, The Amazing CelloRihanna, Kanye West, Paul McCartney – „Four Five Seconds“
Skrillex & Diplo feat. Justin Bieber – „Where Are You Now“
Major Lazer – „Light It Up“
Justin Bieber – „Mark My Words“
Martin Garrix – „In The Name Of Love“
Seinabo Sey – „Younger“
The Amazing Cello – „See You Soon“
The Amazing Cello – „Future Cello“
The Amazing Cello – „Beautiful World“

Justas Kulikauskas savo šeimoje – jau trečios kartos violončelininkas. Pradėjęs griežti vos ketverių, jau vaikystėje jis pasirodė kartu su svarbiausiais Lietuvos orkestrais, dalyvavo ir pelnė prizus respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose. Baigęs B. Dvariono dešimtmetę muzikos mokyklą, vėliau J. Kulikauskas tęsė studijas LMTA, kur mokėsi pas profesorių Rimantą Armoną.

Nuo 2007 m. ypatingai svarbią Justo koncertinės veiklos dalį užima „Naujų idėjų kamerinis orkestras“ (NICO). Su juo J. Kulikauskas jau apkeliavo visą pasaulį, koncertuodamas tiek Europoje, tiek JAV. Su šiuo kolektyvu dalyvaujant „Usedom“ muzikos festivalyje, ypatingos sėkmės sulaukė Justo solo atliktas estų kompozitoriaus Arvo Parto „Fratres“. Violončelininkas taip pat dažnai pasirodo kompozitorės Justės Janulytės projekte „Smėlio laikrodžiai“.

J. Kulikauskas ypatingai domisi ne tik akademine, bet ir kitų stilių kūryba – pats violončelininkas kuria ir prodiusuoja Pop / Hip-Hop/ RnB muziką. 2013 m. su kolektyvu „The Artrace“ jis išleido savo pirmąjį albumą, tačiau nuo 2014 m. rengia solo pasirodymus. 2012 m. atlikėjas dalyvavo antrajame „Loop Station World Championchip“ ir buvo pripažintas vienu iš aštuonių geriausių efektų pedalus naudojančių muzikantų pasaulyje.

J. Kulikauskas, pasivadinęs „The Amazing Cello“, violončele atlieka populiariosios muzikos kūrinių aranžuotes. Amerikiečių internetinės medijos kompanija „Buzzfeed“ įvardijo jas kaip geresnes už pačius originalus. Tuo įsitikinti galės ir koncerto „Ateities violončelė“ publika, kadangi koncerto programoje skambės populiariausi šiandienos pop scenos kūriniai, atliekami violončele.